Agenda

Inclusief drankje

Dompel je onder in minimal en ambient in onze Koepel. Geniet op zaterdag van een concert met open bar vooraf, of op zondag van een concert met yogales vooraf.

Breng je meditatiekussen mee, trek je schoenen uit, neem je drankje mee de zaal in (Queer Beer komt biertjes brengen!) en dompel jezelf onder in Immersive Percussion. Het Nederlands Philharmonisch Percussie Ensemble neemt je, samen met special guest Sandrine Chatron op harp, mee op een muzikale trip langs prachtige minimal en ambient muziek van componisten zoals Philip Glass, Steve Reich en rising star Elliot Cole. We beloven alleen maar goeie vibes.

De NedPhO-Koepel, de thuisbasis van het Nederlands Philharmonisch in Amsterdam-Oost, wordt voor Immersive Percussion omgebouwd tot een serene concertzaal, met een speciaal lichtplan inclusief sterrenhemel, een setting waarin je helemaal tot rust kunt komen. Het ensemble speelt op eilandjes midden in de zaal en jij bent vrij om te zitten, liggen of staan waar je wil. We want you to feel good.

De bar is open vanaf 20 uur. Entree is inclusief drankje!

Special op zondag

Ga chill je weekend uit! Op zondag is er een special waarbij het concert voorafgegaan wordt door een yogales. Neem gerust je dekentje, blok of bolster mee!

  • 18:30 Deuren open
  • 19:00 Slow flow/Yin yogales
  • 19:50 Savasana & soundbath, gevolgd door een pauze met thee
  • 20:15 Concert
  • 21:45 Verwachte eindtijd

Nederlands Philharmonisch Percussie Ensemble

Matthijs van Driel, slagwerk
Diego Jaén García, slagwerk
Nando Russo, slagwerk
Ivan Mesas Navas, slagwerk
Marc Aixa Siurana, slagwerk & pauken
Theun van Nieuwburg , slagwerk & pauken

En special guest Sandrine Chatron, harp

  • Locatie

    NedPhO-Koepel

    Amsterdam

  • Prijs

    €22.50 - €22.50

  • Orkest

    Nederlands Philharmonisch