Zoek je nog een leuk cadeau voor de feestdagen? Trakteer je geliefden op een bijzondere concertervaring! Het Nederlands Philharmonisch & Nederlands Kamerorkest spelen in het nieuwe jaar namelijk weer prachtige concerten in Het Concertgebouw Amsterdam. En wat is er nou leuker om te geven dan een avondje uit?


Geef een concert cadeau met de feestdagen!
Keuzestress? Wij helpen je er doorheen!

Lorenzo Viotti dirigeert Mahlers imposante Tweede symfonie
vr. 16 januari 2026 20:15
za. 17 januari 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Een orkest en een koor die samen álle registers open trekken? Mahlers Tweede door Lorenzo Viotti wordt een concert om niet snel te vergeten.

Vivaldi, Sollima en Mendelssohns zonnige ‘Italiaanse’ symfonie
za. 31 januari 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Op zoek naar zon in januari? In dit concert vind je licht, sprankeling en mediterrane flair!

Sjostakovitsj’ Achtste en het nieuwste celloconcert van Larcher
za. 07 februari 2026 20:15
zo. 08 februari 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Niet bang voor grote emoties en drama? Laat je omverblazen door het symfonische spektakel van Sjostakovitsj' zogeheten oorlogssymfonie.

Berlioz’ Harold en Italie en Debussy’s Nocturnes
za. 21 februari 2026 20:15
ma. 23 februari 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Beeldende en gelaagde muziek die langzaam onder je huid kruipt. Verwacht subtiele kleuren, poëzie in klank en cinematografische sferen. Met een vleugje mysterie!

Shunske Sato dirigeert Beethoven en de Schumanns
za. 28 februari 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Een avond vol romantische muziek? Geniet van Beethovens Vierde symfonie en werken van Clara & Robert Schumann.

Lorenzo Viotti is terug met Brahms en R. Strauss
za. 7 maart 2026 20:15
ma. 9 maart 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Ervaar de chemie tussen het Nederlands Philharmonisch en oud-chef Lorenzo Viotti. Bij Brahms en R. Strauss is spektakel gegarandeerd.

Bruckners Vijfde onder leiding van Haenchen
za. 21 maart 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Dompel je onder in de massieve klankkathedralen! Deze muziek groeit, stapelt en overweldigt.

Bachs Matthäus-Passion uitgevoerd door topmusici en jeugdkoren
za. 28 maart 2026 19:30
Het Concertgebouw Amsterdam
Verlang je naar bezinning en troost? Geef je over aan de Matthäus en de kracht van gedeelde emotie en verstilling.

Dvořáks Vioolconcert en Mahlers onvoltooide Tiende
za. 9 mei 2026 20:15
ma. 11 mei 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Ervaar de reikwijdte van klassieke muziek. Muziek waarin alles voorbijkomt: van humor tot romantiek en drama.

Spaanse vurigheid met Rodrigo’s gitaarconcert en dansen van De Falla
za. 16 mei 2026 20:15
Het Concertgebouw Amsterdam
Word je warm van ritme, passie en zuidelijke energie? Ga op avontuur in dit heerlijke Spaanse programma.